JOGA - wypoczynek dla ciała i umysłu

 

 
Joga to bardzo modna forma ruchu, która poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz wzmacnia odporność. Sprawia także, że osłabione mięśnia wzmacniają się, a przykurcze rozciągają. Wiele osób również potrzebuje wyciszenia, a dzięki tym zajęciom otrzymujesz to po co przyszedłeś lub nawet więcej.
Zajęcia prowadzone są w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 przez P. Joannę Świech, która jest fizjoterapeutką oraz terapeutką neuroruchową NDT Bobati i PNF.
 
Zapisy na zajęcia
- można dokonać rezerwacji w dniu przyjazdu w recepcji hotelu lub recepcji wellness lecz ilość miejsc jest ograniczona. Płatność jedynie gotówką u prowadzącego zajęcia.
- goście kozystający z nocleu mogą z wyprzedzeniem zapewnić sobie gwarancję miejsca na zajęcia. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić to dokonać płatność za nocleg w 100 % i oferta w takim przypadku jest bezzwrotna. Nie wstawienie się na zajęcia skutkuje obciążeniem rachunku.
 
 
Oferta jest również skierowana do gości z Bielska-Białej i okolic. W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat uczestnictwa prosimy o kontakt z działem marketingu pod tel. 33 818 58 60 ( wew. 110 ) .
 
JOGA W KAŻDY PONIEDZIAŁEK O GODZ. 19:00
 
  • Czas: 90 min
  • Cena: 35 PLN


Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor

Zapytaj o pokój

Informacje wymagane

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Rodzaj pokoju

Goście dorośli

Dzieci do 4 lat

Dzieci powyżej 4 lat

Ilość pokoi

Rodzaj łóżka

Zwierze

Zabiegi Spa & Wellness

Informacje dodatkowe

Dowiedz się więcej o Administratorze danych osobowych

Sprawdź politykę prywatności - RODO

Niezbędne zgody