Zabiegi

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzy jest kluczowym elementem naszego wyglądu, dlatego ich różnorodność pozwala na profesjonalne dopasowanie zabiegu do potrzeb klienta w naszej krainie cudownego Spa & Wellness.

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało mają za zadanie pielęgnować nasze ciało dążąc do jego ukojenia poprawiając tym samym nasze samopoczucie pod okiem wyszkolonych profesjonalistów.

Starożytne rytuały

Wywodzące się ze starożytności życiodajne zabiegi na bazie kosmetyków firmy Alchemia Urody.

Detoksykująca kąpiel stóp - Hydrosana

W Marrakesz Spa proponujemy wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym stopy odzyskają promienny i zdrowy wygląd.

Ayurveda

Ayurveda to indyjski system medycyny rozwinięty już w starożytności. Za cel stawiał sobie zdrowe ciało i szczęśliwego ducha.

Masaże

Masaż, będący jedną z najstarszych i najbardziej skutecznych metod leczenia nie tylko odpręża i relaksuje, ale przede wszystkim korzystanie wpływa na stan kości, mięśni oraz skóry.

Zabiegi borowinowe

Borowina zawiera cenne składniki biologiczne, które wpływają bardzo korzystnie na narządy ruchu oraz wspomagają leczenie chorób reumatycznych. Ponadto borowina ma działanie przeciwzapalne, ściągające, bakteriobójcze i regenerujące skórę.

Hamam

W języku arabskim słowo „hammam” znaczy tyle co „łaźnia” lub „sauna turecka” – miejsce, gdzie można było oczyścić nie tylko ciało, ale również duszę. Rytuał hammam, mimo iż liczy sobie tysiące lat, nie traci na swojej atrakcyjności i mocy również dzisiaj. Zapraszamy do poddania się wspaniałym zabiegom nawilżającym oraz upiększającym.

Kąpiele w Komnacie Kleopatry

Kleopatra, legendarna królowa starożytnego Egiptu, słynąca z niebywałej urody i piękna, zwykła stosować wyjątkowe zabiegi upiększające. Jednym z nich była kąpiel w kozim mleku. Korzystając z dawnej mądrości królowej, naszym Gościom proponujemy wyjątkowe doznania podczas tego wspaniałego rytuału.

Sindbad

Wyjątkowy arabski klimat przywołujący na myśl tajemnicze historie księżniczki Szeherezady, egzotyczne malowidła i dekoracje, wschodnia muzyka i cudowny zapach – tak w kilku słowach można określić kompleks Sindbad. Na wyjątkowe chwile odprężenia zapraszają łaźnia parowa oraz pomieszczenia przeznaczone do wykonywania specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych ciała.

Zapytaj o pokój

Informacje wymagane

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Rodzaj pokoju

Goście dorośli

Dzieci do 4 lat

Dzieci powyżej 4 lat

Ilość pokoi

Rodzaj łóżka

Zwierze

Zabiegi Spa & Wellness

Informacje dodatkowe

Dowiedz się więcej o Administratorze danych osobowych

Sprawdź politykę prywatności - RODO

Niezbędne zgody