Kąpiele w Komnacie Kleopatry

Kleopatra, legendarna królowa starożytnego Egiptu, słynąca z niebywałej urody i piękna, zwykła stosować wyjątkowe zabiegi upiększające. Jednym z nich była kąpiel w kozim mleku. Korzystając z dawnej mądrości królowej, naszym Gościom proponujemy wyjątkowe doznania podczas tego wspaniałego rytuału.

Komnata Kleopatry to miejsce przeznaczone dla każdego, kto ceni prawdziwy luksus. Architektura wnętrz w stylu starożytnego Egiptu, ścienne malowidła, tajemnicze hieroglify budują niesamowity klimat. Idealnie dobrane oświetlenie jeszcze bardziej podkreśli tę wyjątkową atmosferę.

Kąpiel Cesarska w kozim mleku

Znane z właściwości nawilżających, ściągających oraz regeneracyjnych kozie mleko, stosowane jest od setek lat do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Będący prawdziwym koktajlem witamin (A, E, C, B), zawiera również sole mineralne oraz ochronne substancje tłuszczowe, które pozostawiają skórę odpowiednio przygotowaną do dalszych zabiegów kosmetycznych.

  • Czas: 30 min
  • Cena: 170 PLN

Kąpiel Ziołowa

Indywidualnie dobrana kompozycja ziół poprawi nie tylko kondycję skóry - napręży, ujędrni - ale doskonale wpłynie także na drogi oddechowe i ogólne samopoczucie. Kąpiele ziołowe polecane są również w przypadku problemów z bezsennością.

  • Czas: 30 min
  • Cena: 150 PLN

Kąpiel Solankowa

Wysoko zmineralizowana sól jodowo-bromowa wykorzystywana w Wellness Marrakesz powstała w wyniku warzenia zabłockiej solanki leczniczej wydobywanej w Dębowcu obok Skoczowa. Jej wyjątkowe właściwości lecznicze znane są od dawna, dlatego tak chętnie wykorzystywana jest w kosmetyce oraz wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych.

  • Czas: 30 min
  • Cena: 150 PLN

Typ kąpieli dobiarany jest po indywidualnej konsultacji.

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • TripAdvisor

Zapytaj o pokój

Informacje wymagane

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Rodzaj pokoju

Goście dorośli

Dzieci do 4 lat

Dzieci powyżej 4 lat

Ilość pokoi

Rodzaj łóżka

Zwierze

Zabiegi Spa & Wellness

Informacje dodatkowe

Dowiedz się więcej o Administratorze danych osobowych

Sprawdź politykę prywatności - RODO

Niezbędne zgody